Prisijungti
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:


Užmiršote slaptažodį?

Registracija!
Meniu
F1 Meniu
Lankytojai
24 nariai prisijungę (22 nariai naršo Diskusijos)

Nariai: 0
Svečiai: 24

daugiau...
Prisijungti |  Registruotis!

Peržiūrėti šią giją:   1 Anonimai

#7 Kanados GP baudos
Veteranas
Pranešimai: 1246
Lygis : 30; EXP : 66
HP : 0 / 741
MP : 415 / 30314
Neprisijungę
1 ratas 1 posūkis, įvyksta keletas apsistumdymų, ir dėl žaidimo klaidos D.Misiulio bolidas netgi sustoja iš niekur nieko, lenktyninė situacija/žaidimo klaida.

1 ratas 2 posūkis, Š.Skabeikis neįvertina atstumo iki P.Tinterio ir jį apsuka. Bauda Š.Skabeikiui +5 pozicijos prie kvalifikacijoje iškovotos vietos sekančiame etape.

1 ratas tiesioji tarp 7 8 posūkių, D.Steponkus nusprendžia praleisti į priekį D.Misiulį ir atleidžia akseleratorių, kadangi tuo metu D.Misiulis naudojosi vakuuminiu maišu sureaguoti nesuspėjo, todėl kiek stumtelėjo D.Steponku ir šis atsitrenkė į sieną ir prarado priekinį sparną. Lenktyninis incidentas.

1 ratas 9 posūkis, J.Ribelis stabdo per vėlai, dėl ko vos suvaldo bolidą ir apstumdo Š.Eriksono bolidą ir šis turi kirsti posūkį. Pozicijos J.Ribelis neįgyja, o dar ir pats praranda dvi vietas. Bauda, J.Ribelis įspėjamas už neatsakingą vairavimą.

1 ratas 10 posūkis, po J.Ribelio ir Š.Eriksono apsistumdymo sekančiame posūkyje jau kovoja 4 pilotai, nes prisijungia A.Vaitekūnas ir P.Grudzinskas. Pilotai apsistumdo, bet pagrindo bausti kurį nors nėra.

1 ratas 10 posūkis, M.Sidunovas į šį posūkį stabdo stipriai per vėlai ir tik laimingo atsitiktinumo dėka nenudaužia D.Petravičiaus, o tik liečia jį minimaliai. Martynas įspėjamas už per agresyvų vairavimą.

1 ratas 12 posūkis, J.Ribelis į paskutinį esą stabdo laiku, bet neįvertina, kad priekyje važiuojantis P.Grudzinskas stabdė kiek ankščiau, dėl ko norėdamas sustoti greičiau Justinas užblokuoja ratus praranda bolido kontrolę ir atsitrenkia į Pauliaus bolidą. Antra klaida pirmam rate susijusi su stabdymu, pilotui skiriama +2 pozicijų bauda prie sekančiame etape iškovotos pozicijos kvalifikacijoje.

Atsiųsta: 2015/1/3 21:42


Jūs galite peržiūrėti temas.
Jūs negalite kurti naujas temas.
Jūs negalite atsakyti temoje.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite naikinti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite balsuoti.
Jūs negalite prisegti failus prie pranešimų.
Jūs negalite rašyti pranešimus be patvirtinimo.

[Smulki paieška]
Ieškoti
Bendraukime

Domėkimės
Vaizdai