Prisijungti
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Užmiršote slaptažodį?

Registracija!
Meniu
F1 Meniu
Lankytojai
4 nariai prisijungę (4 nariai naršo Diskusijos)

Nariai: 0
Svečiai: 4

daugiau...
Prisijungti |  Registruotis!

Peržiūrėti šią giją:   1 Anonimai

(1) 2 3 »

Kiek pinigu nepagailetumete del PC

Lygis : NAN; EXP : NAN
HP : NAN / NAN
MP : NAN / NAN
Neprisijungę
As planuoju pirkti pc greitu metu gal galite pasakyti kiek babkiu jums butu negaila isleisti ant pc??? tik ant pc be jokiu monitoriu ir panasiai..

Atsiųsta: 2006/8/20 12:49

Re: Kiek pinigu nepagailetumete del PC
Veteranas
Lygis : 30; EXP : 66
HP : 0 / 741
MP : 415 / 24417
Neprisijungę
as deze nepirkciau brangiau nei uz 1500, nes neverta brangiau moketi nes viskas pinga per greit

Atsiųsta: 2006/8/20 15:46

Neprisijungę
Nu as planuoju kokius 2000lt uz deze bet dar neapsispredziau..

Atsiųsta: 2006/8/20 15:49

Administratorius
Lygis : 10; EXP : 75
HP : 0 / 243
MP : 45 / 8173
Neprisijungę
Uz viska pakloji apie 3500 LTL ir turi pakankamai gera kompa bent jau pusmeciui. Pas mane toks yra bet jau biski pasenes.

Atsiųsta: 2006/8/20 18:54

Neprisijungę
as irgi kai pirkau buvo lb geras 0 dabar tikras drapokas..

Atsiųsta: 2006/8/20 19:07

Veteranas
Neprisijungę
dar labai priklauso is kur perki ir kokias nuolaidas gauni, jei pirksi is BMS tai ir uz 3500 visas kompas nelabai koks gausis, o jei is Fortako, FIS tai tikrai tada normalus bus uz tokia suma, siaip as sau neleisciau daugiau kaip 2500, uz visa kompa su moniku, na nebent butinai reikia LCD, kurio as visiskai nevertinu, parduotuvej jie atrodo graziai, bet kiek esu mates realybej tai vaizdas ne koks, ypac zaidziant geimus, dirbant su dok ir narsant gal ir nieko

Atsiųsta: 2006/8/21 11:17

Neprisijungę
kompa tai 100% pirksiu is fortako nes ten zymiai pigiau bet del moniko neapsispredziu.. ar daug moket ir pirkti gera LCD ar pasilikti sita... nes pas mane geras monikas tik kad senas..

Atsiųsta: 2006/8/21 11:24

Administratorius
Lygis : 10; EXP : 75
HP : 0 / 243
MP : 45 / 8173
Neprisijungę
LCD monitoriai tik pries pora metu buvo blogi dabar beveik niekuo nenusileidzia paprastiems zaidziant zaidimus ar siaip dirbant, bet jei reikia redaguoti noutraukas profesionaliai, tai LCD yra bevertis. O siaip as tai is BMS pirkau ten gal biski ir sumoki zymiai daugiau, bet nors problemu su remontu nera, ypac kai dar nuolaidas gauni.

Atsiųsta: 2006/8/21 11:31

Lygis : 7; EXP : 59
HP : 0 / 164
MP : 25 / 5426
Neprisijungę
BMS yra blogis taip sakau, nes pats patyriau tenais jie tik ir bando įkišti š kokį nors. Va nusipirkau Infrared adapteri, tai man jis neveikė, nu čia visur taip gali atsitikti, bet kai nunešiau į garantinį tasai meistras gal kokia valanda krapštėsi su tuo adabteriu, bande pajungti turbtu galvojo, kad aš nemoku ir dar turėjau aiškint jam kaip reikia tikrint ir dar asilas galvojo, kad mano mobiliam neveikia IR . Nu bet po to sako šitas adapteris kažko nedraugauja su kompu, tai sakau duokit kitą tas sako: nu tai aš gražinsiu pinigus nueisi ir nusipirksi nu ir po to davė 3 lapus kur kiekviename iš jų turėjau pasirašyti po 3 parašus. Po to ėjau nusipirkti vėl tokio pat, tai nebebuvo išėmė iš prekybos matyt.
Be to dauk kas pasakoja tenais nieko gero.
Ir dar tenais brangu nerealiai viskas. Po to norėjau pirkti ram iš ten. Sako rekia kompiuterį atnešt ir mes idėsim. jo jo sakau nešiosiu aš tą kompa. Nuėjau į defą nuspirkau ant 30 lt pigiau ir ramus sau.
O dėl IR adapterio, tai pirkau iš BMS tik brangesnį , nes kitur nelabai radau.
O iš Topocentro kaip juokiaus, tai ten išvis nueinu jau sakau pirksiu iš ten, bet sakau: kiek garantija? sako: tai jei neveiks atneši topocentro ekspertai
kas labiausiai reklamuojasi pas tuos ir brangiausiai kainuoja. Iš fis, tai manau irgi neapsimoka pirkt bent šiauliuose tenais aš savo kompą pirkau, tai ten nusipirkau su bloga vga, o tie lopiniai bande windows perrasyt sako čia programiškai kažkas nu bet po mėnesio šiaip ne taip pakeitė. Nors dabar gal ir kita situacija fis, nes kompą jau prieš 5 metus pirkau

Atsiųsta: 2006/8/21 14:31

Veteranas
Neprisijungę
BMS ir LOPU CENTRAS oi TOPO CENTRAS yra tos parduotuves i kurias gali nueit pasiziuet kaip daiktas atrodo "gyvas", o pirkti reikia mazose specilizuotose parduotuvese, kaip fortakas, jei esi studentas ar moksleivis tai is vis Fortake kaina gera, tik ten einant jau reikia zinot ko nori, nes konsultantai irgi pagrybauja, o del garantinio kaip daugelis sako, kad fortake blogas tai mitas, turejau keleta problemu su dalim tai jokiu problemu, prie mano akiu patikrino ir isaiskinom kur problemos,

P.S koki procesoriu zadi deti AMD ar INTEL?

Atsiųsta: 2006/8/21 16:08

(1) 2 3 »

Jūs galite peržiūrėti temas.
Jūs negalite kurti naujas temas.
Jūs negalite atsakyti temoje.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite naikinti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite balsuoti.
Jūs negalite prisegti failus prie pranešimų.
Jūs negalite rašyti pranešimus be patvirtinimo.

[Smulki paieška]

Ieškoti
Bendraukime

Domėkimės
Vaizdai