Prisijungti
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:

Užmiršote slaptažodį?

Registracija!
Meniu
F1 Meniu
Lankytojai
19 nariai prisijungę (11 nariai naršo Diskusijos)

Nariai: 0
Svečiai: 19

daugiau...
Prisijungti |  Registruotis!

Peržiūrėti šią giją:   1 Anonimai

(1) 2 3 »

12/13 [R13] Italijos GP baudos
Veteranas
Lygis : 30; EXP : 66
HP : 0 / 741
MP : 415 / 28861
Neprisijungę
1 Ratas, 1 posūkis, A.Stankevičius pražiopso stabdymo tašką, bet sugeba išlaviruoti tarp H.Šimkūno ir T.Vilio, tik pats apsisuka bei praranda laiko. T.Vilis irgi stabdo per vėlai, dėl ko į esą neleidžia įvažiuoti H.Šimkūnui jį stumdamas. T.Viliui įspėjimas iki sezono galo, pasikartojus incidentams prie sekančios baudos bus pridėta +5 pozicijos prie vietos iškovotos kvalifikacijoje.

1 ratas 10 posūkis, A.Balilionis neįsuka į pirmąjį ascari dėl ko naudojasi užtrase, bet į trasa ties 10 posūkiu grįžta neatsargiai dėl ko į šoną trenkiasi A.Kuzmenko, abu pilotai apsisuka. Po to kyla grandininė reakcija ir kiti pilotai turi stipriai stabdyti, o laviruodamas V.Balčiunas net apsisuka. A.Balilioniui bauda +10 pozicijų prie sekančiame etape iškovotos pozicijos kvalifikacijoje, +5 pozicijos už ankščiau turėtą įspėjimą, viso +15.

1 ratas, 9 posūkis, M.Klumbis atakuoja A.Stankevičių išore, prieš stabdyma M.Klumbis yra priekyje ir vietos palieka pakankamai, bet Andrius stabdo kiek per vėlai dėl ko apsisuka vengdamas incidento, o iš paskos važiuojantis R.Raila bandė išvengti susidūrimo su A.Stankevičium, bet nesuvaldė bolido ir atsitrenkė į apsauginius barjerus bei prarado priekinį sparną. Lenktyninis incidentas

J.Gulbino skundas
2-3 ratas, 1 posūkis. J.Gulbinas
abiejuose ratuose pražiopso stabdymo tašką, tiek 2 tiek 3 rate ir kliudo savo konkurentus. 2 rate Justas, gan nestipriai baksteli A.Zamžicką, nei pozicijų nei daug laiko pilotai nepraranda ir žala minimali. 3 rate viskas daug rimčiau, Justas stipriai pražiopso stabdymą ir trenkiasi į T.Vilio bolidą kuri išstumia į užtrasę bei nemenkai apgadina. Bauda J.Gulbinui sušvelninta, kadangi jis pats pasiprašė ištirti incidentus, +7 pozicijos prie sekančiame etape iškovotos pozicijos kvalifikacijoje +5 pozicijos už ankščiau turėtą įspėjimą, viso +12.

V.Tylos Skundas
4 ratas 1 posūkis, H.Šimkūnas
pražiopso stabdymo tašką dėl ko gaunasi banzai ataka prieš V.Tyla. V.Tyla stumiamas iš trasos, bei gauna kirsti aukštus kerbus dėl ko bolidas tampa nevaldomas ir nuskrieja į užtrasę ir praranda porą pozicijų, bei keletą sekundžių. Bauda H.Šimkūnui +10 pozicijų prie sekančiame etape iškovotos pozicijos kvalifikacijoje.

A.Stankevičiaus skundas
17 ratas tiesioji tarp pirmo ir antro eso
, A.Stankevičius atakuoja K.Mikšį, tiesioje Andrius bando atakuoti išore, priekinis ratas susilygina su galiniu, bet Karolis elgiasi lyg ten nieko nebūtu ir lenktoje tiesiosios dalyje važiuoja iki trasos krašto išstumdamas Andrių į užtrasę, kur jis trenkiasi į barjerus bei praranda abu sparnus. Bauda, K.Mikšiui +10 pozicijų prie sekančiame etape iškovotos pozicijos kvalifikacijoje.

Apeliacinius skundus galite siųsti iki 2013-03-22 23:59 Pm Katonas(Mindaugas)

Išmokite rašyti skundus, netikslus skundai daugiau nebus tikrinami

Atsiųsta: 2013/3/19 21:43

Re: 12/13 [R13] Italijos GP baudos
Administratorius
Lygis : 18; EXP : 61
HP : 0 / 440
MP : 133 / 17128
Neprisijungę
Gaila, bet šios lenktynės pasižymėjo neatsargumu ir gausybe incidentų, galbūt reikėjo daryti restart'ą ir tiesiog visus vėl girežtai perspėti.

Neatsargumu ir pats pasižymėjau, svarbu, kad išvengiau šiaip ne taip avarijos

Atsiųsta: 2013/3/20 9:25

Moderatorius
Lygis : 11; EXP : 18
HP : 0 / 254
MP : 49 / 9905
Neprisijungę
"Po to kyla grandininė reakcija ir kiti pilotai turi stipriai stabdyti, o laviruodamas V.Balčiunas net apsisuka"
Norėčiau paprieštarauti, neapsisukau, o buvau numuštas kito bolido kuris norėdamas apvažiuoti apsisukusius bolidus metėsi į mano pusę. Pretenzijų kaip ir neturiu bet nesinorėtų kad tai pasikartotų, tad jei imanoma teisejai galetu perziureti epizoda ir rekomenduotu kaip elgtis pilotams kai uztveriama puse trasos.

Atsiųsta: 2013/3/20 16:05

Veteranas
Lygis : 30; EXP : 66
HP : 0 / 741
MP : 415 / 28861
Neprisijungę
Vaidai faktas, kad dėl pirminės avarijos nukentėjai, nebūtų avarijos nebūtų reikėję ir laviruoti. Išsamių išsamiausiai tingėjau rašyti, nes ir taip daugiau nei valanda susigaišo kol surašiau viską.

Atsiųsta: 2013/3/20 16:27

Moderatorius
Neprisijungę
Kas nebutu jeigu nebutu man visai neidomu, nes cia du visai skirtingi incidentai, abu mano incidento dalyviai laiku sureagavo i ta avarija (skundo nesiunciau nes tai pirmas ratas). As sureagavau i avarija dar esant nemazam atstumui iki jos ir tik uz poros sekundziu jau gerokai (bet tikrai nepakankamai) prisistabdes buvau ismustas. Todel ir idomu kaip elgtis, mint gaza dugna ir tiketis kazkaip prasprust neprarandant laiko, ar stabdyt iki labai leto greicio ir tiketis kad uz manes vaziuojantis darys ta pati ir manes neaplenks/nenunes.
Reiketu bendro susitarimo iki kokio greicio leteti kai vizualiai matosi kad daugiau negu puse trasos uztverta/kyla debesis dumu ir akivaizdu kad kazkas spinina trasoje ir yra tikimybe sustos trasoje ir ja uztvers/bolidai trasoje juda itin lėtai ir nebudingomis kryptimis.
Issamios ataskaitos tikrai nereikia rasyti, bet padiskutuoti galima :)

Atsiųsta: 2013/3/20 17:31

Administratorius
Lygis : 10; EXP : 75
HP : 0 / 243
MP : 45 / 9634
Neprisijungę
Vaidas.> nesutinku tai to pacio incidento pabaiga. Incidento, kurio metu Karolis buvo daug arciau ir jam sureaguoti buvo daug sudetingiau ne tik del greicio skirtumo bet ir del dumu. Kas nepatiko tai kaip HRT uzsuko vaira astriai ir metesi i tavo puse, bet tokia jau reakcija kartais buna pas zmones. Sia konkrecia incidento pabaiga prilyginciau lenktyniniam incidentui.
Kol as neisukau i Ascari o kirtau tiesiai as turiu savo versija kuria nekeicia fakto, kas vyko paskui.

Vertinant lenktynes tai yra baisu, kokiais greiciais mes cia lakstem.
Bryliaus ir Karolio incidentas yra baisus.
Mano ir Adomo tiesiog tragedija, del kurios as kaltas.
Reikia pripazinti kad tikroj formulej hebra turi daugiau kontroles savo bolidam http://www.youtube.com/watch?v=73HG73bHE3c

Atsiųsta: 2013/3/20 21:34

Moderatorius
Neprisijungę
web> tu teisus, perziurejau irasa. HRT pilotas turejo sekundes dali laiko apsispresti ka daryti toliau, ir viskas baigesi taip kaip baigesi. Idealu butu jeigu visi paskui jusu incidenta vaziave pilotai butu tik pamate dumus reaguotu i tai bent jau kaip i geltonos veliavos situacija, po truputi letintu greiti atsizvelgdami i situacija.

Atsiųsta: 2013/3/20 23:23

Administratorius
Neprisijungę
Išviso, tokių incidentų neturėtų būti, metai iš metų, starte visi lekia kaip galvą pametę. Žinoma, tam tarpe ir aš, tik turiu visados saugumo jausmą, niekados nesudalyvauju starte kokiam nors incidente, ar bent jau mano incidentų skaičius per visą sezoną yra mažas, ar bent kur aš kaltas būnu. Šį sezoną mane stumė ne vieną kartą, bet Mikšio poelgis išviso yra nepateisinamas, nelabai norėčiau sutikti su tokia švelnia bauda jam. Mano lenktynės buvo baigtos, taškus praradau... Čia mano asmeninė nuomonė

Atsiųsta: 2013/3/21 9:19

Lygis : 14; EXP : 87
HP : 0 / 346
MP : 84 / 8526
Neprisijungę
Andriau, matai, seniau LRC dauguma buvo vyrai, dabar dauguma yra vaikai ir jaunimas. Todėl ir lenktynės kitokios, mąstymas kitos :) Reikia juk augint pamainą LRC, dar keli meteliai ir tas jaunimas vyrais taps, tada galbūt incidentų sumažės :)
Biški nustebau, jog Aurimas skundo nerašė ant manęs, nes servery nelabai manim buvo patenkintas. Reiškia iš dalies nieko blogo jam ir nepadariau :)

Atsiųsta: 2013/3/21 14:50

Administratorius
Neprisijungę
Valentai, nesvarbu vaikas ar ne, visi turi turėt kažkokį tai supratingumą, ar logiką apie tokius dalykus. Ne pirmas etapas jug jau vyksta, pastoviai taškomasi, kovojama taip lyg būtų paskutinis ratas :) Žinoma, be klaidų nebus ir išvadų padarytų. Nebūtina būt vyru, kad suprastum, jog reikia žiūrėt aplinkui ir stebėt kur priešininkas yra kai kovojama dėl pozicijos, ypač kai tu giniesi, nes va menkiausias pasukimas ir kolega nukenčia iškarto. Nesakau, jog lenktynės įmanomoa be incidentų, taip nebūna, bet reikia stengtis kad jų būtų kuo mažiau ir auginti dalyvių profesionalumą bei atidumą trasoje. Galim daug diskutuoti ir tai darom kiekvienais metais apie tas pačias bėdas.

Ne, verkt nėra ko, reikia toliau ruoštis Singapūrui :)

Atsiųsta: 2013/3/21 16:19

(1) 2 3 »

Jūs galite peržiūrėti temas.
Jūs negalite kurti naujas temas.
Jūs negalite atsakyti temoje.
Jūs negalite redaguoti savo pranešimus.
Jūs negalite naikinti savo pranešimus.
Jūs negalite kurti apklausas.
Jūs negalite balsuoti.
Jūs negalite prisegti failus prie pranešimų.
Jūs negalite rašyti pranešimus be patvirtinimo.

[Smulki paieška]

Ieškoti
Bendraukime

Domėkimės
Vaizdai