Prisijungti
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:


Užmiršote slaptažodį?

Registracija!
Meniu
F1 Meniu
Lankytojai
23 nariai prisijungę (3 nariai naršo Naujienos)

Nariai: 0
Svečiai: 23

daugiau...
Prisijungti |  Registruotis!
F1 naujienos : Ispanijos GP spaudos konferencija
Parašė Justas G. 2012/11/16 14:00:00 (968 k. skaityta)Ispanijos GP spaudos konferencija su podiumu ir A.Balilioniu

Trasos atnaujinimas: Monako trasa su 1.1b +FIX, LRC modo 1.1b atnaujinimas, trasos Fix

Interviu su M.Klumbiu

Sveikas, eilinė pergalė čempionate. Viskas vyko kaip planuota?
Labas, viskas vyko gerai, turėjau tik keletą nesklandumų, kurie esiminių pakitimų nepadarė. Viename iš ratų per daug užgriebiau kerbo ir bolidas pusiau apsisuko, po to tame pačiame prieš paskutiniame posūkyje sugebėjau atsitrenkti į J.Gulbino bolido galą, kai jis suklydo ir nebebuvo tiesiog kur dingti lenkiant jį ratu.

Prieš antroje vietoje esantį Orintą pirmauji jau 69 taškais. Neplanuoji šiek tiek atleisti vadeles?
Net nežinau, bet norėtusi dar didesnės persvaros, tada vėl bus galima pagalvoti apie starta iš galo.

Valentas minėjo, jog Williams mes rimtą iššukį Ferrari, tačiau Williams namo grįžo be taškų. Kaip vertini jų galimybes?
Vertinu gan gerai, bet Ispanijoje jie turėjo bėdų, gal nevykęs bolidų reguliavimas gal dar kas pakišo koją. Kiek girdėjau ir testų buvo minimaliai, bet visada to tikrai nebus ir komanda tikrai gali surinkti daug taškų, bet į Ferrari šiemet manau dar neįkibs

Ferrari tikėjosi dublio Ispanijoje?
Tiesa sakius nelabai apie tai galvojau, bet pamatęs Huberto tempą net kiek pagalvojau, kad ir pačiam kiek kelią grėsmę ir tikėjausi kad finišuos antras.

Monake visgi startuosi iš galo?
Ne, Monake tikrai to nenorėčiau bandyti, trasa viena iš nemėgiamiausių, o lenkti beveik nėra šansų, bet su tinkama taktika manau podiumas gal ir būtų pasiekiamas, jei tinkamai susiklostytų aplinkybės ir nesudaužyčiau bolido.Interviu su H.Šimkūnu

Grįžai po šiokios tokios pertraukos, iškovojai jau antrą podiumą, kaip sekėsi lenktynėse?
Taip, pagaliau galiu vėl grįžti i trasą ir pagaliau Ferrari dublis. Lenktynės buvo smagios turėjau kovos su Egidijum. Tačiau nuvylė mažas dalyvių skaičius... Daug klaidų nepridariau, tik su šaltomis padangomis vos neapsisukau, dėl ko Egidijus pabėgo 1-2 s į priekį. Tačiau, nusukau į boksus, 3-4 ratas ankščiau ir tai man padėjo susigrąžinti antrąją vietą.

Šį kartą iki Mindaugo pritrūko nemažai, manai kad kituose etapuose galėsi mesti rimtesni iššukį?
Nemanau, kad kolkas galėsiu su juo kovoti trasoje, dar nesu tiek greitas kiek jis. Tačiau antra vieta irgi yra puikus rezultatas.

Kokius tikslus keli sau asmeninėje įskaitoje?
Būtų puiku patekti į top 5. Tačiau kai dalyvauja toki stiprūs pilotai kaip Vilis, Riauka, Masalskis, Orintas ir Mindaugas, bus sunku ten patekti.

Ko tikiesi iš lenktynių Monake?
Būtų labai puiku pakartoti tą patį, tačiau nemanau kad tai pavyks įgyvendinti. Taip pat nenusivilčiau ir top5.Interviu su E.Masalskiu

Sveikas, antros lenktynės - antras podiumas. Kaip vertini savo pasirodymą?
Savo pasirodymą vertinu vidutiniškai. Nors Barselonos trasa yra viena mėgstamiausių, šį kart turėjau labai daug problemų reguliuodamas bolidą, nors ir prasukau pakankamai daug ratų. Ši trasa iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyt nesudetinga, tačiau norint parodyt gerą laiką reikia nuolat atakuot kiekvienam posukyje ir tuo pačiu idealiai pataikyti į viršunes, įšeit iš posukių labai agresyviai kartais netgi geriau šiek tiek prasukt galinius ratus. Ideali traektorija yra labai „plona“, todėl jei negali visiškai pasitikėt bolidu kiekvienam posukyje, gero rato neiveiksi. Turėjau problėmu tiek kvalifikacijoj tiek lenktynėse, tad nors kažkiek prilygt Mindaugui, kaip ir dažniausiai būna, buvo neįmanoma. Nepaisant visko lenktynės suteikė daug teigiamų emocijų, ypač dėl kovos su Hubertu. Gailiuosi tik suklydęs trečio sustojimo metu kai nepasikeičiau padangų mišinio.

Ispanijos GP tikslai įvykdyti?
Na nevisai. Kaip jau minėjau Ispanijos trasa viena mėgstamiausių, todėl tikėjausi kad pavyks pakovot su Mindaugu dėl pergalės. Gaila, bet tenka pasitenkinti trečia vieta.

Atstovausi Red Bull kartu su M.Riauka?
Prieš lenktynes Red Bull pasiulė kontraktą. Buvo pasiulyta dirbti už maistą ir troleibuso bilietą, todėl nedvėjodamas sutikau (juokiasi).

Monake galime tikėtis dar vieno podiumo?
Nesu dar tikras ar dalyvausiu sekančiame etape, bet manau podiumas būtų visai realu, nors yra tikrai labai greitų vyrukų. Aišku Mindaugas šiuo metu važiuoja savo lygoj, tačiau Hubertas ir Orintas tikrai stebina savo greičiu šį sezoną, kitam etape žadėjo dalyvauti Mantvydas, na ir aišku labai patyręs ir visad sunkiai įveikiamas Tomas taip pat bus konkurencingas. Manau butent šie pilotai ir kovos kitam etape dėl podiumo, nors aišku Monake niekad negali nieko prognozuot.Interviu su A.Balilioniu

Sveikas, dar kartą finišavai taškuose. Kaip sekėsi šį kart?
Sveiki, šių lenktynių pasiruošimui skyriau šiek tiek daugiau laiko, tačiau rezultatas vidutiniškas. Turėjau keletą puikiu ir švarių kovų, viena iš jų buvo su Adomu. Mes buvome pasirinke skirtingas taktikas, bet per savo kvailas klaidas nesugebėjau jo pasivyti paskutinioje lenktynių atkarpoje ir užbaigti pradėtą kovą.

Komandą jau ne pirmas etapas atstovauji vienas. Neplanuoji ieškoti naujo kolegos?
Planuose yra minčių prisivylioti vieną prespektyvų lenktyninką. Kol kas vedam derybas siekdami atgaivinti senąją Spyker komandos sudėtį.

Ispanijoje vienintelis naudojei dviejų sustojimų taktiką. Tokį sprendimą lėmė tai jog startavai iš rikiuotės galo, ar tiesiog toks variantas buvo greitesnis?
Galvojau iš viso bandyti vieno sustojimo taktiką, bet laikai buvo labai tragiški. Su mano užrudyjusiai lėtu važiavimu du sustojimai buvo kaip tik.

Monako GP tikslai?
Neatsitrenkti į sieną.

Versija spausdinimui Siųsti naujieną draugui
Visi komentarai priklauso autoriams. Mes neatsakome už jų turinį.
Katonas (Mindaugas)
Parašyta: 2012/11/16 17:42  Atnaujintas: 2012/11/16 17:42
Veteranas
Pranešimų: 1246
 Re:
Smagu prisiminti geras lenktynes.
Andrius (brylius)
Parašyta: 2012/11/17 11:12  Atnaujintas: 2012/11/17 11:12
Administratorius
Pranešimų: 400
 Re:
Gaila, kad negalejau sulekt. Dabar Balilionis mane aplenke taskais, bet dar galiu pavyt, svarbu lenktyniu laikas :)


Ieškoti
Bendraukime

Domėkimės
Vaizdai